Pierwszy Dzień Wiosny

Małgorzata Walaszek, Małgorzata Jędrys

W środę 21 marca 2018 roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały pierwszy dzień wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki wystąpiły w reprezentacyjnych koszulkach grupowych. Uroczystość powitania wiosny rozpoczęła się od konkursów i zagadek związanych z nową porą roku. Wszystkie dzieci przywoływały wiosnę hasłami i piosenkami przygotowanymi na ten dzień. Najbardziej oczekiwanym elementem było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci maszerowały w radosnym, wiosennym pochodzie, na czele którego widniała marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież