Dzień Patrona w naszym przedszkolu

10 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Patrona. Uroczystość poprzedziło czytanie bajek i wierszy autorstwa Ewy Szelburg – Zarembiny. Dzieci miały możliwość poznania twórczości pisarki która pomimo przeciwności losu zawsze potrafiła przez "różową szybkę" dostrzec dobro i piękno otaczającego świata.

Dzień patrona rozpoczęło odśpiewanie hymnu przedszkola do którego zaprosiła przedszkolaków występująca w roli Ewy Szelburg – Zarembiny pani Ewa Sikorska.

Dzieci ze starszych grup na ten wyjątkowy dzień przygotowały teatrzyki.

 Grupa V „Biedroneczki” przedstawiła bajkę „Kot w butach”

Grupa IV zaprezentowała bajkę „Szare myszki”.

 Uroczystość zakończyło rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Twórczość Ewy Szelburg – Zarembiny” Wpłynęło dużo bardzo ładnych prac. Wszyscy zostali nagrodzeni. Prace konkursowe można zobaczyć w galerii na stronie internetowej przedszkola. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież