Konkurs recytatorski "Poeci - dzieciom"

 

 05.05.2016r. w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Rykach, odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski  „Poeci - dzieciom” objęty patronatem Burmistrza miasta i gminy Ryki p. Jarosława Żaczka. Celem konkursu było promowanie i popularyzacja literatury dziecięcej, rozbudzenie i rozwijanie aktywności artystycznej dzieci, kształtowanie charakterów młodych artystów poprzez zdrowe współzawodnictwo ale przede wszystkim dobra zabawa przedszkolaków. `     Do zmagań konkursowych przystąpiło 14 dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli naszego miasta. Dzieci wykazały się profesjonalnymi umiejętnościami recytatorskimi. Jury jednogłośnie postanowiło, że zwycięzcami zostały  wszyscy uczestnicy konkursu. Recytatorskie zmagania zostały zakończone wręczeniem pamiątkowych dyplomów i nagród książkowych.

Młodym talentom życzymy dalszych sukcesów.