REKRUTACJA ŻŁOBEK 2020

Rekrutacja do żłobka 2020/2021

Uprzejmie informujemy, że od 4 maja 2020 roku odbędzie się rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Rykach z uczęszczaniem dzieci od 1 września 2020r. Karty zgłoszeniowe przyjmowane będą do 15 maja 2020 roku do godz.16.30.

W tych dniach karty zgłoszeniowe będzie można pobrać i składać w Żłobku Miejskim przy ul. Kochanowskiego 21.

Jeśli obecny stan epidemiologiczny będzie się przedłużał wówczas karty zgłoszeniowe będą udostępnione na stronie internetowej Samorządowego Przedszkola nr 5 w Rykach (www.przedszkole5.ryki.pl). W takim wypadku wypełnione dokumenty będzie można dostarczyć w dniach rekrutacji do skrzynki wywieszonej na furtce żłobka.

 

 

 

Regulamin rekrutacji będzie dostępny na stronie internetowej przedszkola od 04.05.2020r.

Informujemy, że Żłobek Miejski w Rykach przyjmuje dzieci z niepełnosprawnością. Wejście do budynku jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Jeżeli zaistnieje konieczność komunikacji w języku migowym, prosimy o taką informację, aby żłobek mógł zapewnić dostęp do tłumacza migowego.

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem, żłobek nie jest w stanie zorganizować spotkania informacyjnego dotyczącego projektu. Szczegółowe informacje na temat projektu „Utworzenie żłobka w gminie Ryki szansą na rozwój zawodowy rodziców i opiekunów” dostępne będą na stronie internetowej przedszkola (www.przedszkole5.ryki.pl) i na www.facebook.pl/ Żłobek Miejski w Rykach

Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie 81 8651 736 lub 692 839 155

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież