Początek roku tuż, tuż ...

Wykaz rzeczy potrzebnych  do przedszkola: ( na końcu wykaz kart pracy do poszczególnych grup)

gr. I   3-latki    

poduszeczka, koc ubrany w poszewkę, piżamka, ubranko na zmianę, kapcie, chusteczki higieniczne 100szt. ręczniczek, papier xero ryza (biały i kolorowy), bibuła szt. 2 dowolne kolory, farby plakatowe, pędzelek, plastelina, teczka na gumkę, papier kolorowy, kredki bambino, 2 kleje w sztyfcie - wszystkie rzeczy podpisane.

gr.II 3-4latki


poduszeczka, koc ubrany w poszewkę, piżamka, ubranko na zmianę, kapcie, chusteczki higieniczne 100szt. ręczniczek, papier xero ryza (biały i kolorowy), bibuła szt. 2 dowolne kolory, farby plakatowe, pędzelek, plastelina, teczka na gumkę, papier kolorowy, kredki bambino, 2 kleje w sztyfcie, brystol duży biały i kolor, blok techniczny duży i mały biały i kolor - wszystkie rzeczy podpisane.


gr.III 4 - 5latki

kapcie, chusteczki higieniczne 100szt. ręczniczek, papier xero ryza (biały i kolorowy), bibuła szt. 2 dowolne kolory,nożyczki, farby plakatowe, pędzelek, plastelina, teczka na gumkę, papier kolorowy, kredki bambino, 2 kleje w sztyfcie, brystol duży biały i kolor, blok techniczny duży i mały biały i kolor - wszystkie rzeczy podpisane.


gr.IV 5latki


kapcie, chusteczki higieniczne 100szt. ręczniczek, papier xero ryza (biały i kolorowy), bibuła szt. 2 dowolne kolory, nożyczki, farby plakatowe, pędzelek, plastelina, teczka na gumkę, papier kolorowy, kredki bambino, 2 kleje w sztyfcie, brystol duży biały i kolor, blok techniczny duży i mały biały i kolor - wszystkie rzeczy podpisane.

 


gr.V 6latki


kapcie, chusteczki higieniczne 100szt. ręcznik, kubek, szczoteczka, pasta, strój gimnastyczny w woreczku na kapcie podpisany, papier xero ryza (biały i kolorowy), bibuła szt. 2 niebieska i zielona, nożyczki, farby plakatowe, pędzelek, plastelina, teczka na gumkę, papier kolorowy, kredki bambino, 2 kleje w sztyfcie, brystol duży biały i kolor, blok techniczny duży i mały biały i kolor, zeszyt w 3 linie i kratkę, 2 ołówki, temperówka - wszystkie rzeczy podpisane.

Wszystkie grupy pracować będą na książkach wydawnictwa MAC Edukacja prosimy o zakupienie kart pracy wg wieku dziecka

gr VI i V - 6 latki Mały elementarz. Roczne przygotowanie przedszkolne.

gr IV  Kolorowy start 5 latek

gr III Kolorowy start  5 latek, dla dzieci młodszych 4latek

gr II Kolorowy start   4 latek

gr I Kolorowy start    3 latek

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież